Придбати квиток на виставку FoReCh 2018

Забронювати стенд

Генеральний партнер:Міжнародний інформаційний партнер

Спеціалізований портал

Фото-, відео- партнер

Про форум

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh – головна професійна подія сектору HoReCa в Україні. Щорічно FoReCH об'єднує лідерів галузі і є надійною комунікаційним майданчиком для укладання угод і підписання контрактів, а також дозволяє оцінити перспективи розвитку сектора гостинності.

Експозиція форуму розділена на виставки: «Ресторан Експо», «Сучасний готель», «Ресторан Прод Експо», «Світ скла та посуду», «Вендінг Експо Київ», Kiev Clean Expo, що дозволяє представити весь комплекс товарів і послуг для готелів, ресторанів, а також клінінгове обладнання та технології для вендінгу.

Саме тут можна побачити та отримати багато цікавих пропозицій та оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи ваш заклад не знаходилося, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей: обзаведіться модним посудом або змініть освітлення, підберіть новий текстиль або, можливо, якраз настав час модернізувати кухню. Девіз говорить: дивіться, вибирайте, надихайтеся та змінюйтесь - це шлях до успіху!

Переглянути пост-реліз FoReCH 2018