Придбати квиток на виставку FoReCh 2018

Забронювати стенд

Генеральний партнер:Міжнародний інформаційний партнер

Спеціалізований портал

Фото-, відео- партнер

UC 2018 ШЕДЕВР: "Створений для вас. Готовий до майбутнього"

Компанія Winterhalter, спеціаліст з посудомийних систем, представляє наступне покоління підстільних посудомийних машин серії UC.   Ми забезпечуємо досконалі результати миття, інтуїтивно зрозуміле управління та повну безпеку й надійність. Winterhalter – лідер ринку та флагман технологій у галузі –  презентує нову серію UC як "ШЕДЕВР".

«Нашою метою було спроектувати найкращу посудомийну машину в своєму класі. Ми повністю переглянули протестовану серію UC і вдосконалили кожну деталь, щоб використати  її максимально. Результат – це професійний інструмент для комерційної посудомийки. Часточка інженерного мистецтва. Погляд у майбутнє ", – коментує новинку керуючий директор компанії  Ральф Вінтерхальтер.

Основний концепт серії UC зарекомендував себе протягом багатьох років і зробив серію надзвичайно успішною: одна технологічна машина для чотирьох різних застосувань.

Машини UC налаштовуються під конкретні потреби клієнта: машина для миття склянок і посуду,   машина для миття столових приладів і змішаного посуду (бістро), всі вони  представлені у чотирьох розмірах:  S, M, L або XL. Кожна машина  UC постачається зі стандартною функцією регулювання тиску води "VarioPower" відповідно до типу посуду та ступеню його забруднення. Бруд видаляється ефективно, посуд обробляється м'яко і бережно.

Нова серія UC ще більш економічна в експлуатації: оптимізований потік води S-подібного мийного поля з новою геометрією форсунок зменшує споживання води на 25% порівняно з попередньою моделлю. В мийній камері немає «сліпих зон», завдяки оптимізації гідравлічних потоків,  забезпечується максимальне охоплення посуду. Споживання електроенергії та хімічних засобів знижується, що в підсумку знижує загальні операційні витрати.

Керування машиною одним натисненням кнопки, кольорове кодування та індикація процесів в усіх машинах серії UC зробило нас флагманами у галузі професійного миття посуду, й ми вдосконалюємось далі. Відтепер дисплей SMART TOUCH виготовлений з надміцного скла та має інтелектуальну складову, як в сучасних смартфонах. Зрозумілі піктограми та чіткий інтерфейс роблять дисплей особливо зручним для користувача. Дисплей настільки чутливий, що ним легко керувати навіть у рукавичках. Його скляна поверхня є ударостійкою, виконана з надзвичайно міцного скла та випробувана в екстремальних умовах мийного підрозділу кухні.

Нове покоління машин серії UC обладнане модулем IOT (WiFi + LAN) у стандартній комплектації, то ж  кожна машина може бути з'єднана з комп'ютером або мобільним пристроєм через CONNECTED WASH, функцією, що надсилає данні про стан машини та операційні дані на сервер в режимі реального часу. Клієнти Winterhalter мають доступ до програми CONNECTED WASH на своєму комп'ютері, планшеті або смартфоні. Це дозволяє послідовно аналізувати та оцінювати всі важливі операційні дані. CONNECTED WASH  дозволяє оптимізувати весь процес миття і, таким чином, забезпечує більш високий рівень безпеки та ефективності на кухні.

Ральф Вінтерхальтер підсумовує: "Всі наші знання, наш досвід минулих 70 років та наша пристрасть були вкладені в нову Серію UC. Вона була розроблена з урахуванням майбутнього, оснащена новітніми технологіями та здатна приєднатися до цифрових мереж. Кожна деталь є найвищої якості. Ми врахували всі вимоги та побажаннями наших клієнтів. Це ШЕДЕВР свого класу ".