Придбати квиток на виставку FoReCh 2018

Забронювати стенд

Генеральний партнер:Міжнародний інформаційний партнер

Спеціалізований портал

Фото-, відео- партнер

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні, разом із 20 італійськими компаніями сектору Хо.Ре.Ка, візьме участь у виставці Forech

Палата є іституційною організацією, метою якої є підтримка процесу інтернаціоналізації українських та італійських підприємств. Торгово-промислова палата Італії в Україні акредитована Міністерством економічного розвитку Італії, входить до системи UNIONCAMERE та зареєстрована в державному реєстрі Торгово-промислових Палат Італії

У цьому році, відзначивши зростаючий інтерес італійських компаній до українського ринку і особливу привабливість Made in Italy, яка зараз є другим всесвітньо відомим брендом на українських підприємствах, було вирішено активувати програму підтримки для компаній обох країн, що працюють у секторах харчових продуктів, напоїв, обладнання та послуг.

Тому, система італійських палат ретельно відібрала компанії з метою підтримки їх першої зустрічі з українським ринком та подолання перешкод, які можуть виникати в торговельних відносинах між італійськими та українськими компаніями, підтримка та захист обох сторін шляхом конкретної діяльності й постійної допомоги на всіх етапах бізнесу.

Головною подією сектора Ho.Re.Ca в Україні, яка щорічно об'єднує лідерів секторів харчових продуктів, напоїв, обладнання та послуг для розміщення заходів була обрана виставка FORECH 2018.

"Італійський павільйон", створений Торгово-Промисловою Палатою Італії в Україні, включатиме близько 20 найпрестижніших компаній-виробників італійської продукції.

Починаючи з шинки Модени та пасти у всіх її форматах, від оливкової олії до регіональних вин, все це зроблено в Італії!

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні чекає вас на стенді 1С171 у Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH (13-15 листопада 2018 року)!