Придбати квиток на виставку FoReCh 2018

Забронювати стенд

Генеральний партнер:Міжнародний інформаційний партнер

Спеціалізований портал

Фото-, відео- партнер

ВЕНДИНГ ЕКСПО КИЇВ

«ВЕНДИНГ ЕКСПО КИЇВ» щорічний форум провідних представників вітчизняної і зарубіжної індустрії автоматизованої торгівлі та послуг.

Мета проекту:

  • Презентація сучасних автоматизованих технологій торгового бізнесу та сфери обслуговування, демонстрація переваг і бізнес-можливостей вендингу для підприємницької діяльності.
  • Сприяння популяризації вендінгових технологій і тим самим - забезпечення високої комерційної віддачі для учасників і відвідувачів виставки;
  • Створення оптимальних умов учасникам для ділових контактів з діловими партнерами, формування баз потенційних замовників і встановлення зв'язків з операторами ринку.

Виставка також ставить своїм завданням розширення кола учасників ринку автоматизованої торгівлі, в першу чергу, за рахунок малого і середнього бізнесу з регіонів України.

До участі в «ВЕНДІНГ ЕКСПО КИЇВ» запрошуються виробники, розробники і дистриб'ютори вендінгового обладнання; оператори вендінгових мереж; виробники компонентів; сервісні компанії; виробники і постачальники продуктів і товарів для автоматизованої торгівлі; банки; лізингові, страхові та консалтингові компанії.

Цільовою аудиторією «ВЕНДІНГ ЕКСПО КИЇВ» є приватні підприємці, власники вендінгових мереж, керівники і топ-менеджери торгових мереж, розважальних, спортивних, виставкових та культурно - видовищних комплексів, бізнес-центрів, навчальних закладів та підприємств транспорту, керуючі готелів, кемпінгів, курортно -оздоровчих і лікувальних центрів, салонів краси, представники фінансових установ, представники ІТ - бізнесу.