Купить билеты на выставку FoReCh 2018

Забронировать стенд

Генеральный партнер:Время работы:

13 ноября – 10:00-18:00

14 ноября – 10:00-18:00

15 ноября – 10:00-17:00

Генеральный информационный партнер

Международный информационный партнер

Специализированный портал

Фото-, видео- партнёр:

Best Water Technology(BWT). Кришталево-чиста вода для кожного!

Необхідність використання якісної води в побуті – це не примха сучасності, а раціональна вимога для отримання користі від її споживання. Щоб отримувати воду потрібної якості необхідно застосовувати різні методи фільтрування, які повинні постійно удосконалюватись результатами найновіших досліджень у галузі. Такий принцип лежить в основі діяльності концерну «Best Water Technology AG», дочірня компанія якої – «BWT Україна» цьогоріч відзначила ювілей із дати заснування в 2007 році.

Слоган «For You and Planet Blue» відображає нашу місію розвивати екологічно чисті та економічні продукти й послуги в області водопідготовки, що ще раз доводить те, що BWT є компанією №1 в області водопідготовки у Європі.

Протягом більше 40 років, BWT займається розробкою та впровадженням передових, стандартизованих продуктів і специфічних, індивідуальних рішень для цих потреб, з урахуванням всіх відповідних екологічних та економічних чинників.

Діяльність понад 3000 працівників компанії спрямована на задоволення потреб в якісній воді домашніх господарств, фармацевтичної та харчової промисловості, готельно-рекреаційних комплексів і громадського сектору.

www.bwt.ua