Купить билеты на выставку FoReCh 2018

Забронировать стенд

Генеральный партнер:Международный информационный партнер

Специализированный портал

Фото-, видео- партнёр:

Автоматизація бізнес-процесів підприємств HoReCa.

«Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження продуктів «1С:Підприємство» в Україні) займається продажем, розвитком та підтримкою прикладних програм для автоматизації управління та обліку на підприємствах різного масштабу та спеціалізації, зокрема HoReCa галузі. Партнери 1С:Франчайзі представляють найбільш розгалужену на комп’ютерному ринку України партнерську мережу, яка нараховує понад 500 компаній, що виконують постачання програмних продуктів, мають великий досвід обслуговування клієнтів, впровадження, супроводу, та часто й розробки програм.

1С:Готель

Рішення для автоматизації готелів, пансіонатів, будинків відпочинку. Для зручної роботи співробітників в конфігурації реалізовані робочі місця портьє (адміністратора), менеджера відділу бронювання, супервайзера служби номерного фонду, менеджера служби бронювання конференц-залів, співробітника планово-економічної служби.

1С:Ресторан

Рішення для автоматизації одиночних і мережевих підприємств будь-яких форматів і концепцій - ресторани, кафе, бари, їдальні, підрозділи харчування готельно-ресторанних комплексів, розважальних центрів і інші підприємства харчування. Рішення відноситься до класу front-end, може використовуватися як без бек-офісу, так і з бек-офісом, в якості якого може виступати продукт «1С:Громадське харчування».

1С:Громадське харчування

Рішення вирішує завдання бухгалтерського і податкового обліку, включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності на підприємствах харчування самого різного типу.

Програма створює персоналізовані робочі місця наступних працівників підприємства громадського харчування: бухгалтерів з різних ділянок обліку; бухгалтера-калькулятора; технолога; комірника.

1С:Зарплата і управління персоналом

Рішення вирішує завдання управління персоналом, виконання корпоративної політики з мотивації персоналу, розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку з урахуванням всіх вимог чинного законодавства України.

Серед пропозицій галузевих рішень на платформі 1С:Підприємство є також програми для автоматизації SPA-салонів, Wellness-центрів, салонів краси, масажних салонів, лазень, саун, фітнес клубів та інших установ.

Отримати детальну інформацію та консультації стосовно рішень «1С:Підприємства» Ви можете у партнерів 1С:Франчайзі на стенді «Скайлайн Софтвер».