Туристична та готельна нерухомість*

5 листопада 2015

Конференц-зала №1, павільйон №1

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ

10:30 - 11:00 Реєстрація

11:00 - 11:30 Світовий готельний ринок –короткий огляд

 • Готельна інвестиція – готельний бізнес – інвестиція у нерухомість.
 • Готельний ринок у світі.
 • Головні гравці на ринку готельної нерухомості.
 • Успішні угоди на світовому готельному ринку.

Доповідачі: Ерхард НорейшFORTECH CONSULTING (Польща)

11:30 - 12:15 Український готельний ринок – короткий огляд

 • Презентація звіту «УКРАЇНСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ РИНОК 2015».
 • Попит на готельні послуги.
 • Пропозиція готельних послуг.
 • Готельні інвестиції на українському ринку.
 • Київ/Львів/Одеса – найголовніші ринки готельної нерухомості в Україні.

Доповідачі: Сергій ПідмогильнийАКАДЕМІЯ ГОТЕЛЬНИХ ІНВЕСТОРІВ (Україна)

12:15 - 13:00 Сесія девелоперська

 • Презентації нових, ще не розпочатих інвестиційних проектів.

Доповідачі: Ініціатори проектів

Доповідачі: Єжи Міклєвскі – FORTECH CONSULTING (Польща)

Марчін Подобас – FORTECH CONSULTING (Польща)

13:00 - 14:00 Перерва на каву

14:00 - 14:45 Сесія інвестиційна

 • Презентації інвестиційних проектів, що мають труднощі в реалізації.

Доповідачі: Ініціатори проектів

Доповідачі: Єжи Міклєвскі – FORTECH CONSULTING (Польща)

Марчін Подобас – FORTECH CONSULTING (Польща)

14:45 – 15:45 Сесія фінансова

 • Фінансування девелоперських проектів – хто надає такі послуги на ринку, які вимоги необхідно дотримати, існуючі продукти.
 • Доступність фінансування для інвесторів, зацікавлених придбанням існуючих проектів.
 • Бачення банками готельних проектів у своїх портфелях (під кутом локалізації, величини, виду договорів і т.п.).

Доповідачі: Марцін Подобас - BGK S.A., IPOPEMA (Польща)

15:45 – 16:45 Девелоперські проблеми – дискусійна панель

 • Залучення інвесторів до проектів.
 • Якого виду об'єкти можуть зацікавити закордонних інвесторів?
 • Приклади з міжнародного досвіду.

Доповідачі: 3 особи

16:45 Завершення

 

Контакт для реєстрації: Сергій Підмогильний, 067 506 8039

*В програмі можливі зміни

Наші спікери:

Єжи Mіклєвскі – партнер, має багаторічний досвід у визначенні та реалізації готельних інвестиційних проектів. Є засновником Projekt-Hotel і Hotelon - незалежних консалтингових компаній, що спеціалізуються на готельних інвестиціях. Він автор ідеї і засновник мережі готелів Ideal, а також її перший голова (готелі Ideal входять в даний час до складу групи Польського Холдингу Нерухомості).

Консультував десятки інвесторів, один з нечисленних незалежних консультантів готельних інвесторів в Польщі. Є викладачем і тренером, а також аналітиком польського готельного ринку. Протягом багатьох років разом зі Світом готелів розробляє і видає Звіт про ринок готелів. Кілька років керує також Академією Готельних Інвесторів на Білорусі та Україні.

До FORTECH Consulting приєднався в 2012 році, спеціалізується на комплексних аналізах локалізацій для готельних інвестицій, техніко-економічних обґрунтуваннях і операційному управлінні.

Марцін Я. Подобас – засновник і керуючий партнер компанії FORTECH Consulting, має 18-річний досвід роботи в сфері нерухомості, багато років працював у фондах нерухомості, а також на девелоперів і готельних операторів.

Кілька років займав пост Керуючого директора польським офісом Tishman Realty & Construction і Tishman Hotel Corporation у Варшаві, раніше обіймав посаду директора з питань інвесторських відносин у Pioneer Real Estate Advisors і Pioneer Real Estate Fund, був головою Асоціації Інвестиційних Фондів Bank of New York Mellon, а останнім часом – віце-головою зареєстрованої на фондовій біржі готельно-девелоперської компанії EFH SA.

Брав участь у реалізації таких готельних проектів як: Courtyard by Marriott Okęcie Warsaw Airport, Sheraton Kraków Hotel, Hilton Warsaw Hotel and Conference Center, Radisson Blu Gdańsk, Double Tree by Hilton Hotel and Convention Center and Hampton by Hilton Kraków (w realizacji), Hotel Król Kazimierz, а також в інших – у сумі в декількох десятках проектів вартістю понад 3 млрд. злотих.

Закінчив факультет міжнародних відносин Варшавського університету, володіє вільно польською та англійською мовами.

Ерхард Норейш – партнер. Має 40-річний досвід роботи у готельній галузі, накопичений в мережі Starwood Hotels & Resorts. Перед відходом зі Starwood обіймав посаду Старшого віце-президента і регіонального директора на ринках Близького Сходу та Центральної Європи. З 1999 по 2009 роки пан Норейш був членом Виконавчого Комітету в Starwood Hotels & Resorts на ринки Європи, Африки та Близького Сходу. У 2006-2009р.р. був членом Керуючого Комітету Starwood Hotels & Resorts Worldwide в Уайт-Плейнс, Сполучені Штати. У своїй кар'єрі він займав багато вищих керівних посад на різних ринках і контролював всі типи активів у готельній галузі.

Пан Норейш з 2000 по 2010 рік був керуючим директором (членом правління) в Arabella Starwood в Мюнхені, в 1995-2009г.г. був керуючим директором (Vorstand) з Ciga Hotels Austria AG у Відні (Hotel Imperial у Відні, Hotel Bristol Vienna, Hotel Goldener Hirsch Salzburg).

Пан Норейш займав посаду регіонального менеджера в Індонезії та Таїланді, а також генерального менеджера у багатьох країнах Європи та Близького Сходу. Володіє великими знаннями та досвідом у всіх аспектах функціонування готельної галузі. Приєднався до FORTECH Consulting, де приносить користь своїм досвідом, насамперед у сфері стратегічного консультування та розвитку бізнесу.

Сергій Підмогильний – співзасновник АКАДЕМІЇ ГОТЕЛЬНИХ ІНВЕСТОРІВ (Україна).

Консультант в галузі бізнесу і управління. Спеціалізація: Туризм. Має досвід роботи в розробці і реалізації концепції, стратегій і програм розвитку туризму ы туристичної інфраструктури для адміністративних регіонів та приватних об’єктів. Організатор різних тренінгів, семінарів, конференцій, конгресів, виставок, круглих столів та інших ділових і світських міроприємств з тематики туризму. Співзасновик різнотематичних проектів у туризмі та готельній справі. Фахівець з нішових туристичних продуктів.

 

Контакт для реєстрації: Сергій Підмогильний, 067 506 8039